Pokrzywa indyjska- na odchudzanie i wiele innych dolegliwości

dnia

Coleus Forskohli zwana inaczej Pokrzywą Indyjską jest rośliną występującą na terenach Azji Południowo- Wschodniej gdzie panuje klimat umiarkowany i subtropikalny. Ekstrakt z tej rośliny wykorzystywany jest w kosmetyce oraz medycynie.

Pokrzywa indyjska jest składnikiem również bardzo wielu środków na odchudzanie. Ekstrakt pozwala na bezpieczną i szybką utratę wagi dzięki znajdującej się w niej forskolinie, która odpowiedzialna za hamowanie łaknienia oraz skutecznie redukuje ilość tłuszczu w organiźmie. Wyciąg z pokrzywy indyjskiej przy odchudzaniu zapewnia optymalną ilość energii dostarczaną organizmowi, a trójpoziomowe działanie w procesie odchudzania przebiega skutecznie i bezproblemowo.

Badanie naukowe wskazują, że zawarta w niej forskolina aktywuje enzym cyklozy adenylowej i zwiększa poziom cAMP oraz modyfikuje procesy oddziałujące na białko PAF. Działanie takie wyzwala wiele reakcji w komórce i uwalnia przekaźniki, które wędrują po innych komórkach.

Wśród pozytywnych oddziaływań na nasz organizm należy wymienić hamowanie procesów zapalnych, wysiękowych oraz bulowych. Jego działanie pobudza równiez gruczoł tarczycy i pozytywnie wpływa na na krążenie wieńcowe krwi, a mięsień sercowy staje się lepiej ukrwiony.

Działanie wyciągu z pokrzywy indyjskiej znane jest równiez przez hamowanie transformacji i przerzutów nowotworowych po wprowadzeniu ich w guz nowotworowy.

Jak widać pokrzywa indyjska jest zdrowym suplementem wpływającym korzystnie na wiele sfer naszego życia. Po za powyższymi zaletami ma on jeszcze bardzo wiele pozytywnych działań na nasz organizm. Jednym z dodatkowych działań jest działanie antydepresyjne. Polecam go każdej osobie, która ma chorobę wieńcową, pragnie suplementować się w trakcie odchudzania oraz szuka wspomagacza terapii nowotworowej to z pewnością może zainteresować się tym środkiem. W wypadku chorób leczonych medycznie zalecam skonsultowanie stosowania środka z lekarzem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s