Dla zdrowych kości i naczyń krwionośnych- witamina K2 MK7

Witajcie w kolejnym wpisie. Ostatnio mogliście poznać pozytywne działanie witaminy d3 na nasz organizm. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył tematyki podobnej ponieważ nadal pozostajemy w kręgu witamin. Bohaterem dzisiejszego wpisu jest witamina K2 mk7. Zapraszam do zapoznania się z jej pozytywnym wpływem na nasz organizm.

Witaminy z grupy K to niezastąpione środki o bardzo pozytywnym wpływie dla organizmu. Witaminy są środkami potrzebnymi do sprawnego funkcjonowania naszego organizmu, których nasz organizm sam nie wytwarza. Dlatego tak istotna jest suplementacja witamin.

Witamina K2 mk7 odpowiada w szczególności za absorpcję wapnia przez kości. Głównie bierze udział w przemianach białkowych odpowiadających za dojrzałość kostną. Odpowiednie stężenie witaminy K zmniejsza również ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2 oraz poprawia jakość tkanki kostnej u pacjentów z cukrzycą, dlatego zalecana jest diabetykom, którzy mają predyspozycje do złamań.

Witamina K znana jest również bardzo dobrze z działania w syntezie czynników odpowiedzialnych za krzepnięcie krwi. Najnowsze badania nad tą witaminą stwierdzają jednoznacznie, że jest to bardzo istotny środek dla kości oraz naczyń krwionośnych. Białka w syntezie, których bierze udział mają istotną rolę w mineralizacji kości.

Witamina K jest bardzo istotnym środkiem dla naszego organizmu. Jej szerokie działanie wspomaga wiele procesów i układów naszego organizmu. Szczególnie polecam witaminę K2 mk7 marki Bene Vobis dzięki, której zadbacie o zdrowie swojego układu kostnego oraz krwionośnego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s